Режим роботи Кол-центру понеділок - п'ятниця з 9-00 до 18-00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3

Методи боротьби з грипом і ГРВІ

Методи боротьби з грипом і ГРВІ

Кашель, нежить, погане самопочуття — з цими проблемами стикається кожна людина, особливо в холодну пору року. Не слід пускати хворобу на самоплив, під час появи перших ознак хвороби необхідно визначити - це грип або звичайна застуда, для цього Вам необхідно звернутися до лікаря.

Грип, особливо у літніх та дітей, призводить до ускладнень частіше, ніж застуда. Найчастіші: пневмонія, отит, синусит, бронхіт. При ГРВІ переважно уражаються верхні відділи дихальних шляхів - носоглотка. З'являються нежить, невеликий біль у горлі, іноді кашель, сльозяться очі та відчувається слабкість.

Віддати перевагу народним методам або вдатися до медикаментозних засобів

Ефективні натуральні засоби для профілактики грипу та застуди

Відомий спосіб, яким користувалися наші мами та бабусі: перемішати 150 грам меду та один подрібнений лимон. І вживати щодня натще, запиваючи чаєм чи водою.

Відмінний заряд бадьорості, вітамінів та необхідних мікроелементів, можна отримати з такої суміші: у рівних пропорціях беремо волоські горіхи, курагу, родзинки, інжир, чорнослив, мед та 2 лимони разом із шкіркою. Все подрібнюємо в м'ясорубці або блендері і змішуємо з медом. Вживати 3 десь у день по десертної ложці.

Під час хвороби першої страждає слизова оболонка носа, про неї теж необхідно подбати. Можна влаштовувати промивання підсоленою водою – це ефективний дезінфікуючий засіб. Сіль при цьому краще використовувати морську. У склянці із теплою водою, розчинити чайну ложку солі, без гірки. Промивати ніс необхідно дуже обережно, не втягувати воду носом.Вода не повинна потрапити до пазух носа. Промивання не повинно проводитись більше одного разу на день.

Важливо також зволожувати слизову оболонку носа. Можна використовувати звичайні олії: виноградне, рослинне, персикове, кокосове, обліпихове. Олії не дають слизової носа пересихати. Закопуйте носа перед сном або перед виходом на вулицю.

Ще один перевірений спосіб – це дихати над парою. Слизова оболонка носа в цьому випадку добре зволожується, дихати стає легше.

Народні засоби хороші для профілактики захворювання. Але коли хвороба набирає сили, щоб уникнути ускладнень, краще вдатися до медикаментозного лікування.

Фармацевтичні засоби для профілактики грипу

  • "Амізон" - порівняно недорогий засіб, широкого спектру дії. Використовується для лікування застуди та грипу. Бореться з деякими хворобами інфекційного характеру, такими як монокульоз, віспа, кір. Курс лікування проводиться тиждень, а з метою профілактики – 3 дні. Дітям віком до 12 років заборонено.
  • «Аміксин» — мабуть, найвідоміший засіб у країні. Ефективно при лікуванні ГРВІ та складних форм грипу. Часто використовується в комплексній терапії проти пневмонії, герпесу та бронхіту. Дозволено дітям від 2 років.
  • «Оксолінова» мазь — старий перевірений профілактичний засіб. Саме профілактичний, тому що лікувального ефекту від мазі немає. Підходить навіть для новонароджених та вагітних жінок. Маззю змащуються слизові носа.
  • "Колдрекс" - в його основу входить парацетамол. Зазвичай використовують при ГРВІ, що допомагає у боротьбі з високою температурою. Але із запальним процесом упоратися не може, лише на якийсь час приглушує застудні симптоми.Завжди у своїй аптечці необхідно мати жарознижувальні засоби: анальгін, парацетамол, нурофен.

І найважливіше під час хвороби необхідно випивати достатню кількість води. Вода виводить токсини та розпади шкідливих бактерій з організму.

Дотримуючись простих запобіжних заходів, зміцнюючи імунітет і ведучи здоровий спосіб життя, ви убезпечите себе і своїх близьких від складних наслідків хвороби.

Меню