Бандаж до- і післяпологовий Vitali №3 (95-105)
Опис
Бандажі медичні еластичні дородові використовують для профілактики ускладнень під час вагітності з метою зменшення навантаження на поперековий відділ хребта, зниження тиску на органи малого тазу, підтримки нормального положення плода, а також для відновлення тонусу черевних м'язів після пологів.
Інструкція з експлуатації
Підбирати розмір бандажа необхідно по окружності стегон, відповідно до шкали, зазначеної на упаковці. Бандаж носять, надягаючи на бавовняну білизну. Виріб забезпечений застібкою текстильною «контакт», що дозволяє зручно підбирати силу компресії бандажа. Надягати виріб рекомендується в положенні лежачи на спині, трохи піднявши стегна, на рівній жорсткій або напівжорсткій поверхні широкою частиною на поперековий відділ хребта: на видиху бандаж тягнеться до прилягання до тулуба і фіксується в такому положенні за допомогою застібки «контакт». При носінні бандаж викликає легке відчуття підтягнутості в області стегон. Слід обов'язково звернути увагу на достатнє кровопостачання м'яких тканин. Час використання бандажа - до 14 годин на добу під час руху, в залежності від рекомендацій лікаря і стану здоров'я. Дана модель використовується в післяпологовий період для зміцнення тонусу черевних м'язів. В цьому випадку необхідно заздалегідь вийняти ребра жорсткості і надіти виріб широкою частиною на область черевних м'язів.
Догляд за виробом
Прання повинно здійснюватися тільки вручну при температурі не більше 40 ° С за короткий проміжок часу. Під час прання виріб повинен пратися або віджиматися тільки злегка вручну без викручування. Виріб насичений вологою для сушіння має тільки підвішуватися. Виріб не підлягає прасуванню. Виріб не повинен піддаватися хімічному чищенню.
Рекомендації щодо застосування
Профілактика ускладнень при вагітності, зниження тиску на органи малого тазу, підтримка плода, відновлення тонусу м'язів після пологів.
Протипоказання
Місцеві захворювання шкіри, порушення місцевого кровообігу на рівні малого тазу, нижніх кінцівок, схильність до тромбоутворення, ідіосинкразія (підвищена чутливість) до компонентів сировини, важкий токсикоз, поперечне положення плода.