Режим роботи Кол-центру понеділок - п'ятниця з 9-00 до 18-00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
Панкреатин для детей 0.0346г №20-0

Панкреатин для детей 0.0346г №20

В наличии на складе
53.30 грн
Производитель: Вітаміни, ПАТ
Работаем по всей Украине. Срок получения заказа уточняйте у менеджера. Купить товар сегодня вы можете из наличия в аптеках сети.

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ПАНКРЕАТИН ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: панкреатин;

1 таблетка містить панкреатину, що відповідає мінімальній ферментативній активності: 750 амілолітичних ОД Ph. Eur., 1000 ліполітичних ОД Ph. Eur., 75 протеолітичних ОД Ph. Eur.;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; повідон; кальцію стеарат; акрил-із зелений 93О31213 (суміш сухих речовин: метакрилатний сополімер (тип С); тальк; титану діоксид
(Е 171); триетилцитрат; заліза оксид жовтий (Е 172); кремнію діоксид колоїдний безводний; натрію гідрокарбонат; натрію лаурилсульфат; діамантовий синій (Е 133)).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Таблетки круглої форми, вкриті оболонкою, з гладкою, двоопуклою поверхнею, від світло-зеленого до зеленого кольору, допускається наявність специфічного запаху. На розламі при розгляданні під лупою видно ядро, оточене одним суцільним шаром.

 

Назва і місцезнаходження виробника. ПАТ «Вітаміни».

Україна, 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Ленінської Іскри, 31.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що покращують травлення, включаючи ферменти. Поліферментні препарати. Код АТС А09А А02.

Панкреатин містить екскреторні ферменти підшлункової залози свиней та великої рогатої худоби – ліпазу, амілазу, трипсин та хімотрипсин, що приймають участь у перетравлюванні жирів, вуглеводів та білків, сприяючи більш повному всмоктуванню їх у тонкому кишечнику. При застосуванні панкреатину нормалізується процес травлення, поліпшується функціональний стан кишечнику. Завдяки кислотостійкому покриттю ферменти не інактивуються під дією соляної кислоти шлунка. Розчинення оболонки та вивільнення ферментів починається у дванадцятипалій кишці. Ферменти слабко всмоктуються у травному тракті, діють у просвіті кишечнику, виводяться з калом.

 

Показання для застосування. Диспепсія; одночасне вживання тяжкоперетравлюваної рослинної, жирної та незвичної їжі; метеоризм, пов’язаний із вищевказаними розладами; прискорення проходження їжі в кишечнику функціонального характеру.

 

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до панкреатичних ферментів тваринного походження або до одного з компонентів лікарського засобу. Гострий панкреатит, хронічний панкреатит у фазі загострення. Обтураційна непрохідність кишечнику.

 

Особливі застереження. При тривалому застосуванні рекомендується одночасне призначення препаратів заліза.

Препарат не рекомендується застосовувати для лікування муковісцидозу внаслідок недостатнього вмісту ферментів в одиниці лікарської форми.

Порушення з боку травної системи можуть виникати у пацієнтів з підвищеною чутливістю до панкреатину або у хворих з меконієвим ілеусом або резекцією кишечнику в анамнезі.

Слід враховувати, що наявність у складі допоміжних речовин препарату похідної метакрилової кислоти може обумовити ризик розвитку фіброзної колонопатії при застосуванні великих доз. Якщо при застосуванні препарату виникли ознаки непрохідності товстої кишки, пацієнта слід обстежити на наявність фіброзної колонопатії як можливої причини цього патологічного стану.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовувати пацієнтам репродуктивного віку.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або при роботі з іншими механізмами. Застережень немає.

Діти. Препарат застосовувати дітям віком з 3 років.

 

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймати до або під час кожного прийому їжі, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини. Доза препарату встановлюється лікарем індивідуально, залежно від віку та ступеня ферментної недостатності, і може бути змінена.

Для дітей віком 3-5 років разова доза становить 1 таблетку; 6-7 років – 1-2 таблетки;           8-9 років – 2 таблетки; 10-14 років – 2-4 таблетки.

Тривалість застосування лікарського засобу встановлює лікар в індивідуальному порядку.

 

Передозування.

Симптоми. При передозуванні можливе посилення побічних ефектів.

Під час прийому надзвичайно високих доз препарату спостерігалися гіперурикемія і гіперурикозурія. Можливий розвиток фіброзної колонопатії при застосуванні великих доз препарату.

Лікування. Відміна препарату, терапія симптоматична.

 

Побічні ефекти.

З боку травної системи: діарея, запор, відчуття дискомфорту у ділянці шлунка, біль у животі, нудота, блювання, зміна характеру випорожнень, виникнення стриктури товстої кишки або ілеоцекальної частини кишечнику. У разі появи незвичайних абдомінальних симптомів чи посилення болю необхідно виключити можливість розвитку фіброзної колонопатії.

Алергічні реакції: свербіж шкіри, шкірний висип, нежить, сльозотеча, бронхоспазм.

З боку обміну речовин: при застосуванні препарату у високих дозах у дітей можлива поява періанального подразнення шкіри.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні панкреатину можливе зниження всмоктування заліза та фолієвої кислоти.

Одночасне застосування антацидних засобів, які містять кальцію карбонат та/або магнію гідроксид, може спричинити зниження ефективності панкреатину.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

У недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 10 таблеток у блістері, № 10х2 або № 10х6 блістерів у пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Производитель: Юніфарма, ТОВ (Тернофарм)
от 81.10 грн
Производитель: КРКА, д.д.
от 139.80 грн
Производитель: Здоров'я, ФК, ТОВ
от 23.10 грн
Производитель: Здоров'я, ФК, ТОВ
от 48.00 грн
Производитель: Лекхім (група фарм. компаній)
от 52.70 грн
Производитель: Вітаміни, ПАТ
от 59.80 грн
Производитель: Вітаміни, ПАТ
от 81.90 грн
Производитель: Лекхім (група фарм. компаній)
от 86.00 грн
Производитель: Вітаміни, ПАТ
от 91.30 грн
Производитель: Здоров'я, ФК, ТОВ
от 97.40 грн
Производитель: Лекхім (група фарм. компаній)
от 109.50 грн
Производитель: КРКА, д.д.
от 131.40 грн
Производитель: Лекхім (група фарм. компаній)
от 190.60 грн
Производитель: Лекхім (група фарм. компаній)
от 278.50 грн
Производитель: КРКА, д.д.
от 298.30 грн
Производитель: Торрент Фармасьютікалс Лтд
от 331.40 грн
Производитель: КРКА, д.д.
от 448.30 грн
Цены на сайте интернет-аптеки lf.ua могут отличаться от цен в аптеках сети Линда-Фарм и актуальны только при условии заказе через интернет-аптеку lf.ua. Обратите внимание, что лекарственное средство может быть рецептурным и на него нужен рецепт врача.
Меню