Адверсо Масло натуральное растительное твердое Ши (Карите) 50мл
Олія ші наполовину складається з насичених та полінасичених кислот. Містить натуральний сонцезахисний фактор. Застосовується як денний крем. Лікує опіки. Добре проникає в шкіру, відновлюючи її бар'єрні властивості, не залишаючи блиску. Створює на поверхні шкіри захисну плівку та відчуття сухості. Використовується у миловарінні для приготування дитячого мила.
Отримують із кісточок плодів тропічного дерева бутіроспермум, яке росте на африканському континенті.
У складі олії переважають тригліцериди (80%), олеїнова (на 55%), стеаринова (35-45%), пальмітинова (3%) жирні кислоти.
Олією ші роблять енергетичний масаж новонароджених, її використовують для загоєння пуповини і після обрізання.
Дія і показання до застосування олії
Олія ші як протизапальний і протинабряковий засіб застосовується при простудних захворюваннях, болях у суглобах та розтягненнях м’язів і зв’язок. Вона чудово захищає шкіру і волосся в умовах жаркого клімату.
Олія ші проявляє зволожуючу, пом’якшувальну, антисептичну, протизапальну, регенеруючу, захисну дію і є гарним живильним засобом для шкіри.
Олія ші є засобом захисту шкіри від агресивних впливів зовнішнього середовища, в тому числі ультрафіолетового випромінювання. Її використовують для догляду за ніжною, чутливою шкірою дітей, а також за зрілою і в’янучою шкірою.
Як лікувально-профілактичний, лікувальний засіб олію ші застосовують при проблемній шкірі, дерматозах, екземі, псоріазі, тріщинах, опіках (у тому числі сонячних), а також для пом’якшення та усунення подразнень. В якості болезаспокійливого і протизапального засобу її використовують при болях в м’язах і суглобах.
Способи застосування
Застосовується в чистому вигляді, у складі сумішей з іншими оліями, а також для збагачення готових косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, бальзамів. Перед використанням олію поміщають на водяну баню при температурі 35-50°C і нагрівають до утворення рідкої консистенції.
Масаж: кілька крапель розігрітої олії нанести на кінчики пальців рук і втерти в шкіру легкими масажними рухами.
Масаж сухої шкіри рук: взяти по 1 чайній ложці олії ші, календули і волоського горіха, підігріти на водяній бані до 37-38°C і ретельно змішати. Масажними рухами втирати суміш у шкіру рук і пальців. Надлишки зняти серветкою.
Маска поживна і тонізуюча для сухої шкіри: в рівних частинах взяти жовток і порошок з лимонної цедри, змішати і добре розтерти, залишивши в закритій посудині на 15 хвилин. Потім додати по 1 чайній ложці олії ші і волоського горіха і ретельно розмішати. Суміш нанести на шкіру товстим шаром і залишити до висихання. Потім маску зняти і зробити хороший компрес.
Маска при вугровій висипці: ретельно змішати 100 мл олії ші, 100 г меду, 1 г саліцилової кислоти, 1 столову ложку олії волоського горіха. Суміш нанести на чисту шкіру на 15-20 хвилин, потім змити теплою водою. Процедуру проводити перед сном. Суміш зберігати в холодильнику.
Увага: оскільки олія ші має тверду консистенцію - перед вживанням помістити на водяну баню 40-45°C і нагріти до отримання рідкої консистенції.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість олії.
Умови зберігання
Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.