Режим роботи Кол-центру понеділок - п'ятниця з 9-00 до 18-00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
Кремний активный 0,25мг №80-0

Кремний активный 0,25мг №80

Нет в наличии
Производитель: Євро Плюс, ПП
Работаем по всей Украине. Срок получения заказа уточняйте у менеджера. Купить товар сегодня вы можете из наличия в аптеках сети.

Рекомендується в якості додаткового джерела кремнію.


Якщо говорити, наскільки поширені ті чи інші мінерали на Землі, то кремній посідає друге місце після кисню.

Кремній в організмі необхідний для утворення колагену, який міститься в кістках, хрящах та інших видах сполучної тканини. Крім того, кремній необхідний для формування внутрішніх тканин, наприклад, еластину, який сприяє цілісності і еластичності кровоносних судин.

Кремній надає стимулюючу дію на імунітет і сповільнює процеси старіння в тканинах.
При нестачі кремнію можуть спостерігатися: зниження апетиту, погане загоєння ран і зрощення зламаних кінцівок, слабка діяльність лейкоцитів при інфекційному процесі, ламкість нігтів, свербіж шкіри, зниження еластичності тканин і тургору шкіри, підвищення проникності судин і, як наслідок, геморагічні прояви.

Кремній відіграє дуже важливу роль в зміцненні кісток і зв'язок. Дослідження вчених довели, що дефіцит кремнію в організмі призводить до того, що сполучні тканини легко втрачають свою міцність. При його недоліку знижується опірність організму до новоутворень, інфекційних і запальних захворювань.

Кремній необхідний для того, щоб ваша шкіра мала здоровий вигляд, тому що бере участь у виробленні колагену - основного компонента сполучної тканини, що забезпечує гнучкість, еластичність шкіри, суглобів, хрящів, судин. В організмі кремній міститься в вигляді кремнезему. Кремнезем необхідний для міцності і еластичності епітеліальних і сполучних тканин. Еластичність шкіри, сухожиль, стінок судин обумовлена кремнієм, який в значній мірі міститься в них. Кремнезем забезпечує збереження шкірою нормального тургору, що пов'язано зі здатністю колоїдів, що містять кремнезем, до набухання. Кремнезем порушує фибробластическую діяльність мезенхімальних тканин, сприяючи утворенню грануляції і рубцювання.

Також даний препарат збагачений вітамінами групи В, Д 3, кальцієм.

Вітаміни групи В зволожують шкіру, допомагають їй швидко вбирати вологу, відновлювати шкірні тканини і навіть сприяє загоєнню ран.

  • Вітамін В1 (тіамін) покращує самопочуття при хворобах печінки, надає заспокоювалась дію при мігрені, знижує ревматичні болі. Вітамін В1 бере участь в обміні речовин, особливо вуглеводів, благотворно впливає на роботу нервової системи. Дає можливість підтримувати енергетичний потенціал організму на необхідному рівні, покращує пам'ять. Підвищене вживання вітаміну В1 необхідно при вживанні алкогольних напоїв, кофеїну, а також курцям.
  • Наступний вітамін групи В - Вітамін В2 (рибофлавін). Вітамін В2 покращує обмінні процеси в клітинах, сприяє загоєнню ран, нормалізує обмін жирів, білків і вуглеводів. Також бере участь в кровотворенні, допомагає організму виробляти антитіла, тим самим підвищуючи його стійкість до вірусів та інфекцій. Тому він необхідний людям з ослабленим імунітетом. Зберігає здоров'я шкіри, допомагає впоратися зі стресовим станом і м'язової втомою.
  • Вітамін B6 (піридоксин) відіграє важливу роль в метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець і антитіл, а також - в синтезі ДНК і РНК. Необхідний при тривалих стресах, стомлюваності, порушення апетиту, допомагає боротися з депресією. Вітамін B6 здатний запобігати захворювання очей, мозку і нервової системи, сприяючи поліпшенню кровообігу в цих органах.
  • Магній допомагає м'язам розслабитися, сприяє роботі серця, формуванню і збереженню м'язової тканини, регулює кров'яний тиск.
  • Цинк сприяє загоєнню ран, забезпечує діяльність імунної системи, служить як допоміжний засіб при порушенні розвитку плода під час вагітності, допомагає підтримувати міцність кісток.
  • Кальцій бере участь в обміні речовин, підтримує в нормі кров'яний тиск, відповідає за проникність кровоносних судин. Кальцій дуже важливий формування кісток і зубів. Він наповнює організм цінних «будівельним матеріалом», допомагає зробити кістки міцними, зуби - білими, нігті - здоровими.
  • Вітамін Д3 підтримує оптимальний рівень кальцію в крові, сприяє відкладенню кальцію в кістках, а не на стінках судин.Не є лікарським засобом.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.
 
 

 

Спосіб застосування: 

дорослим вживати по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

 

 

Курс прийому:

до 1 місяця, в подальшому курс вживання узгоджувати з лікарем.
Зберігання: зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25С.

 

 

Термін зберігання:

2 роки від дати виготовлення.
 

Сертифіковане Міністерством охорони здоров'я України

ТУ У 15.8 -30192477-003-2003

Цены на сайте интернет-аптеки lf.ua могут отличаться от цен в аптеках сети Линда-Фарм и актуальны только при условии заказе через интернет-аптеку lf.ua. Обратите внимание, что лекарственное средство может быть рецептурным и на него нужен рецепт врача.
Меню