ГРАФИК РАБОТЫ CALL - ЦЕНТРА понедельник - пятница с 09:00 до 18:00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
Хедринг Экстра для уничтожения вшей и гнид лосьон 4% флакон с распылителем 60мл-0

Хедринг Экстра для уничтожения вшей и гнид лосьон 4% флакон с распылителем 60мл

Нет в наличии
Производитель: Торнтон энд Росс Лтд (Великобритания)
Работаем по всей Украине. Срок получения заказа уточняйте у менеджера. Купить товар сегодня вы можете из наличия в аптеках сети.

Склад

діюча речовина: диметикон 100,000 сСт (4%); допоміжні речовини: неролідол, ПЕГ/ППГ диметикон сополімер, силілат кремнію, балансуюча диметиконова олія (полідиметилсилоксан).

 

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид, випускається у флаконах місткістю 60 і 100 мл разом з насадкою-розпилювачем.

 

Призначення засобу

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид, призначений для застосування у побуті для знищення вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 6 місяців.

 

Специфічні біологічні властивості засобу

Головні воші – відвічні супутники людей. За розміром можуть варіювати від 1,2 мм (розмір надрукованої крапки) до 4 мм (розмір насіння кунжуту) в залежності від стадії розвитку та віку. Головні воші паразитують виключно на людині, живуть впритул до волосистої частини шкіри голови, де живляться кров’ю. Укус воші спричиняє сильний свербіж шкіри і може призвести до розвитку дерматитів.

Воші не вміють стрибати, літати й плавати, тому переносяться лише безпосередньо від людини до людини при близькому контакті або через хутрові, бавовняні та інші особисті речі. Найбільш вразливою верствою населення є діти, оскільки вони схильні до обміну речами та не дотримуються дистанції при спілкуванні.

Колір головних вошей відповідає кольору навколишнього середовища, тому їх важко побачити, проте легко виявити через сильний свербіж шкіри голови, а також завдяки помітним пустим оболонкам яєць, що прикріплені до коренів волосся.

Життєвий цикл воші становить 38 днів, щодня самиця відкладає декілька яєць, з яких через тиждень вилуплюються личинки. Тож поширення вошей відбувається дуже швидко.

 

ХЕДРІНГ ЕКСТРА, на відміну від нейротоксичних та трансдермальних засобів проти вошей, знищує паразитів фізично. Диметикон, що є діючою речовиною засобу, вкриває дорослу вошу або личинку і припиняє їх водний та повітряний обмін. Допоміжна речовина неролідол сприяє проникненню засобу в яйця вошей (гниди) та їх знищенню. ХЕДРІНГ ЕКСТРА демонструє ефективність у боротьбі із вошами лише за 1 нанесення. Однак необхідно провести перевірку на наявність вошей через тиждень після першого нанесення, щоб переконатися, що жоден паразит не зміг уникнути дії засобу. Якщо під час перевірки було виявлено живих вошей – нанесення засобу слід пов-
торити. Засіб можна використовувати необхідну кількість разів, оскільки у вошей не розвивається резистентність до діючої речовини.

 

Засіб можна використовувати дітям віком старше 6 місяців.

Нова покращена формула дозволила скоротити час експозиції до 15 хвилин.

Засіб представлений у легкій для застосування формі – лосьйон-спрей. Розпилювач дозволяє зручно нанести засіб на шкіру голови і волосся, навіть у важкодоступні місця. 

 

Токсичність та небезпечність засобу

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є нетоксичним засобом.

 

Спосіб застосування засобу

При виявленні вошей необхідно ретельно обстежити шкіру голови у всіх членів родини.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА слід застосовувати наступним чином:

Закрити плечі рушником.

Перед кожним застосуванням добре струснути флакон.

Утримувати флакон на відстані близько 10 см від волосся, ретельно розпилити достатнюкількість засобу на сухе волосся. Переконатися, що волосиста частина шкіри голови та волосся повністю вкриті засобом, і волосся ним зволожене.

За допомогою пальців або густого гребінця рівномірно і ретельно розподілити засіб від коренів до кінчиків волосся.

Залишити засіб на волоссі на 15 хвилин.

 

Для видалення засобу ретельно нанести шампунь на всю поверхню СУХОГО ВОЛОССЯ, переконавшись, що волосся покрите миючим засобом по всій довжині. Через те, що лосьйон-спрей відштовхує воду, його необхідно повністю покрити шампунем. Якщо намочити волосся перед нанесенням шампуню, ефективність змивання засобу буде дуже низька.

Будь ласка, зауважте: ХЕДРІНГ ЕКСТРА містить антиспінювач, тож шампунь буде погано пінитися.

Помивши ретельно голову шампунем, необхідно сполоснути волосся водою. При бажанні можна нанести кондиціонер, промити його та просушити волосся. Якщо після миття лосьйон-спрей не був повністю змитий, треба повторити всю процедуру спочатку, пам‘ятаючи, що шампунь необхідно наносити на СУХЕ ВОЛОССЯ.

 

Застережні заходи

Не застосовувати ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид:

-при алергії до будь-якого з названих компонентів засобу.

-на пошкоджену шкіру.

-дітям віком до 6 місяців.

 

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є слизькою речовиною. Ванни, душові кабіни тощо можуть стати слизькими при промиванні волосся після застосування засобу. Необхідно бути обережними. Будь-які рештки засобу необхідно змити миючим засобом з теплою водою.

 

Тільки для зовнішнього застосування. Будьте обережні, щоб не розпилити засіб випадково в очі та обличчя, не вдихайте засіб. При випадковому потраплянні в очі – промити їх великою кількістю води. Якщо подразнення не проходить, необхідно звернутися до лікаря. При випадковому ковтанні засобу необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря та показати упаковку засобу.

 

Застосування під час вагітності та лактації.

Жоден з компонентів засобу не вважається таким, що може спричинити появу будь-якого небажаного ефекту під час вагітності або лактації.

 

Застосування для дітей.

Засіб призначений для застосування дорослим та дітям віком від 6 місяців.

 

Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами.

 

ХЕДРІНГ ЕКСТРА спеціально розроблений без летких інгредієнтів. Але слід дотримуватися звичайних застережних заходів. Волосся та одяг повинні бути далеко від відкритого полум’я та інших джерел займання.

 

Якщо один з членів родини має живі головні воші, необхідно перевірити інших членів родини і лікувати всіх, у кого виявлені живі головні воші.

 

При застосуванні ХЕДРІНГ ЕКСТРА може спостерігатися лущення шкіри голови, свербіж, невелике подразнення очей та випадіння волосся. При виникненні шкірного висипу або інших ознак алергії необхідно припинити застосування засобу та звернутися до лікаря.

 

Пакування. Транспортування. Зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Строк придатності засобу: 36 місяців.

 

Спосіб знешкодження 

Після застосування порожня упаковка може бути утилізована (відправлена до сміттєзбірника).

 

Виробник

Торнтон енд Росс Лтд, Вест Йоркшир, Хаддерсфілд, HD7 5QH, Великобританія /  Thornton & Ross Ltd, West Yorkshire, Huddersfield, HD7 5QH, United Kingdom

 

Представник:

ПП «Дельта Медікел»

Україна, 08132, Київська обл.,

м. Вишневе, вул. Чорновола 43,

тел.: (044) 593-33-55,

факс: (044) 593-33-54

www.deltamedical.com.ua

Цены на сайте интернет-аптеки lf.ua могут отличаться от цен в аптеках сети Линда-Фарм и актуальны только при условии заказе через интернет-аптеку lf.ua. Обратите внимание, что лекарственное средство может быть рецептурным и на него нужен рецепт врача.
Меню