ГРАФИК РАБОТЫ CALL - ЦЕНТРА понедельник - пятница с 08:00 до 18:00 / суббота - воскресенье с 09:00 до 18:00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
Гинолен капсулы 200мг №30-0
Гинолен капсулы 200мг №30-thumb0
Гинолен капсулы 200мг №30-thumb1

Гинолен капсулы 200мг №30

338.00 грн
Производитель: ТОВ Нутрімед , Україна
Работаем по всей Украине. Срок получения заказа уточняйте у менеджера. Купить товар сегодня вы можете из наличия в аптеках сети.

Гінолен 
негормональне рішення жіночих проблем


ГІНОЛЕН - нормалізує рівень естрогену і відновлює його баланс з прогестероном в організмі жінки. Усунення надлишку естрогену (гіперестрогенії) є основою лікування проліферативних захворювань матки (гіперплазії ендометрія і ендометріозу).

ГІНОЛЕН блокує дію ростових факторів, що стимулюють клітинну проліферацію (розростання тканини подібної ендометрію слизової матки і безпосередньо ендометрія).

ГІНОЛЕН сприяє загибелі пухлинних (трансформованих) клітин а також їх усунення від розмноження. Фрагменти загиблої клітини зазвичай дуже швидко (в середньому за 90 хвилин) фагоцитируются макрофагами або сусідніми клітинами, минаючи розвиток запальної реакції. Таким чином пошкоджені клітини знищуються самим організмом природним шляхом.

Завдяки комплексному впливу Гінолен є ефективним рішенням проблем розростання тканин в порожнині матки.

ВІДКРИТИ ІНСТРУКЦІЮ ШУКАТИ В АПТЕКАХ
ГІНОЛЕН 200 або ГІНОЛЕН ФОРТЕ що вибрати?
Гінолен 200 містить в своєму складі 200 мг високоочищеного індол-3-карбінала, а склад Гінолен Форте доповнюють вітамін Е і метіонін. Гінолен Форте є поліпшеною формою кошти Гінолен 200, і завдяки комплексному складу надає більш виражений протипухлинний ефект.

Гінолен 200 і Гінолен Форте виробляються з французького натуральної сировини відповідно до міжнародних стандартів ISO / HACCP
Коли показаний Гінолен?
При гіперплазії ендометрія і ендометріоз
У всіх випадках гіперплазії ендометрія, ендометріозу і міоми матки.

при гормонотерапії
У комплексі з гормональними препаратами, призначеними для лікування проліферативних порушень у жінок.

Прі не гормональної терапії
У разі наявності протипоказань до терпить горманальнимі препаратами або небажання застосування гормональних средсв.

Як діє Гінолен?
сприяє зменшенню
надмірних проліферативних процесів в матці
забезпечує елімінацію
змінених (трансформованих) клітин епітелію
Нормалізує рівень естрогенів
в організмі жінки. Позитивний вплив на метаболізм естрогенів реалізується за рахунок взаємодоповнююче впливу індол-3-карбінолу і метіоніну в послідовних фазах біотрансформації естрогенів
зменшує пошкодження
ДНК, клітинних мембран і ферментів вільними радикалами, завжди утворюють в організмі при запальних процесах
У поєднанні з гормональною терапією Гінолен підвищує ефективність лікування гіперплазії ендометрія, ендометріозу, міоми і лейоміоми матки.

Комплексний склад Гінолен Форте для кращого результату

ГІНОЛЕН - перший в Україні препарат з чистим індол-3-карбінол в дозуванні 200 мг.
sostav4
Індол-3-карбінол
Індол-3-карбінол (І3К) - природна речовина, здатне надавати коригуючий дейсвіе на гормональний баланс естрогену і прогестерону в організмі жінки. І3К утворюється з речовин що містяться в клітинах рослин сімейства хрестоцвітних Brassica (брюсельскую, білокачанна капуста).

Індол-3-карбінол сприяє зменшенню надмірних проліферативних процесів в репродуктивних органах жінок за рахунок елімінації змінених (трансформованих) клітин.

Вітамін Е
Вітамін Е - це жиророзчинний вітамін, один з найнеобхідніших для жіночого організму. Вітамін Е є антиоксидантом, зменшує шкідливу дію вільних радикалів на ДНК, клітинні мембрани і ферменти.

Надлишок вільних радикалів в організмі провокує розвиток злоякісних процесів, тому вважається, що антиоксиданти захищають від раку. При нестачі вітаміну Е клітини стають сприйнятливі до дії токсичних речовин, швидше ушкоджуються, послаблюється імунітет.

метіонін
Метіонін - незамінна амінокислота, яка надходить в організм з продуктів харчування або дієтичних добавок. Тому метіонін був введений до складу капсул Гінолен, де він виконує дуже важливу фукцией.

Позитивний вплив на метаболізм естрогенів реалізується саме за рахунок взаємодоповнююче впливу індол-3-карбінолу і метіоніну в послідовних фазах біотрансформації естрогенів, що допомагає обмежити надмірне розростання тканин в матці, які регулюються статевими гормонами.

Цены на сайте интернет-аптеки lf.ua могут отличаться от цен в аптеках сети Линда-Фарм и актуальны только при условии заказе через интернет-аптеку lf.ua. Обратите внимание, что лекарственное средство может быть рецептурным и на него нужен рецепт врача.
Меню