Режим роботи Кол-центру понеділок - п'ятниця з 9-00 до 18-00
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
098 994-000-3
066 994-000-3
093 994-000-3
Феролл капсулы №60-0

Феролл капсулы №60

Рецептурный препарат
В наличии на складе
1 366.30 грн
Производитель: Фарма Плюс, ПП
Работаем по всей Украине. Срок получения заказа уточняйте у менеджера. Купить товар сегодня вы можете из наличия в аптеках сети.
Аптека №8/23
(050) 480-82-44
Пн,Пт: 8:00 - 16:00 Сб, Нд: вихідний
Цена в аптеке
1 220.50 грн
Интернет цена
1 174.40 грн

Склад

1 капсула (500мг) містить: L-карнітина L-тартрат – 110 мг, екстракт кореню солодки – 100 мг, L-аргінін – 62,5 мг, вітамін Е – 15 мг, L-глутатіон – 20 мг, цинку аспарагінат (цитрат) – 10 мг (цинку – 2,8 мг), коензим Q10 – 3,75 мг, фолієва кислота (вітамін В9) – 0,1 мг, селеніт натрію – 0,015 мг (селену – 6,8 мкг).

Допоміжні речовини : стеарат кальцію, сорбіт, лактоза, крохмаль.

Фармакологічні властивості

Ефект досягається за рахунок комплексного впливу на репродуктивну систему чоловіка компонентів препарату, відомих своїми властивостями підвищувати якість насінної рідини. Синергетичний підхід, який використовується в якості основного принципу роботи препарату Ferall, надає набагато більш потужний ефект і забезпечує результат набагато вище, ніж при прийомі перерахованих діючих речовин окремо.

Діючі речовини

L-карнітин

амінокислота (вітамін В11 або вітамін Т).

Медичними дослідженнями доведено, що карнітин здатний покращувати якість репродуктивної функції чоловіків, а також той факт, що для нормальної роботи даної системи карнітин необхідний у великих концентраціях, в порівнянні з фактичним змістом його в секреті передміхурової залози. Крім того, доведено важливу роль карнітину в дозріванні сперматозоїдів, на підставі чого очевидною стає більш низька концентрація даної речовини у пацієнтів з безпліддям, в порівнянні зі здоровими чоловіками.

L-аргінін 1-аміно-4-гуанідіновалеріановая кислота.

Основний фармакологічний ефект даної, незамінної в організмі, амінокислоти пов'язаний з конвертацієй в молекули оксиду азоту (NО). Аргінін є найважливішим регулятором серцево-судинних, імунологічних, нейромедіаторних і печінкових функцій, а також займає найважливіше місце в репродуктивній системі. Відомо, що до 80% аргініну міститься в білках насінної рідини, а його дефіцит може бути причиною патозооспермії. Аргінін активно бере участь в роботі статевих органів і при цьому стимулює синтез тестостерону у чоловіків. Більш того, комбінація аргініну і альфа кетоглюкорату значно підвищує рівень оксиду азоту, що забезпечує більш виражену дію еректильної функції.

Цинк

Крім антиоксидантних властивостей даного мікроелемента і участі його в багатьох біохімічних процесах організму, цинк здатний підвищувати концентрацію сперми (тобто збільшувати кількість сперматозоїдов в одному мілілітрі), покращувати прогресивну рухливість сперматозоїдів і підвищувати рівень чоловічого гормону тестостерону, який відіграє ключову роль в сперматогенезі.

Вітамін Е

вітамін Е (токофероли).

Є одним з найбільш відомих антиоксидантів. Він міститься в мембранах клітин і запобігає їх пошкодженню, нейтралізуючи пероксид водню та інші активні форми кисню. Крім того, вітамін Е знижує «важкість» окисного стресу в тканини тестикул (наслідком чого виступає підвищена рухливість сперматозоїдів) і позитивно впливає на здатність сперматозоїдів проникати в яйцеклітину in vitro.

Глутатіон та Селен

Зазначені мікроелементи є ефективними окислювачами вільних радикалів і, за даними багато-чисельних досліджень, в комплексі забезпечують істотне поліпшення рухливості сперматозоїдів.

Коензим Q10

кофермент Q10 (убіхінон).

Близький за своєю будовою до вітамінів К і прісутній в більшості тканин людського організму. Він має антиоксидантні властивості і захищає організм від негативного впливу вільних радикалів. Кофермент Q10 ефективний при високих фізичних навантаженнях, забезпечує організм енергіею, підвищує витривалість людини. Препарати, що містять кофермент Q10, здатні сповільнювати процес старіння, підтримуючи здатність клітин виробляти енергію. Доведено, що призначення коензиму Q10 чоловікам з ідіопатичною патозооспермією призводить до зростання кількості рухливих сперматозоїдів, що в свою чергу, збільшує ймовірність запліднення ними яйцеклітини.

Фолієва кислота

вітамін В9.

Життєво важлива для розвитку клітин і клітинного ділення (в тому числі виробництва клітин крові), а також для поліпшення метаболізму нервової тканини. Даний елемент бере участь в тому числі і в роботі коронарної системи. Позитивний вплив фолієвої кислоти на організм давно вивчено і описано в науковій літературі. Більш того, в умовах недостатньої кількості вітамінів в продуктах харчування, що актуально сьогодні, рекомендується її регулярне додаткове вживання.

Солодка гола

(Glycyrrhiza glabra), Сімейство Бобові (Fabaceae).

Кореневища цієї рослини містять тритерпеновий сапонін (гліциризин - до 23%), флавоноїди полісахаріди (крохмаль, пектинові речовини - до 27%), комплекс інших корисних речовин, чим зумовлене їх широке використання в медицині. У зв'язку з перерахованими властивостями, сучасне застосування екстракту кореня солодки досить поширене в урологічній практиці, в тому числі при аденомі, порушенні сексуальної функції, хронічному простатиті, хронічної надниркової недостатності і як загальний тонізуючий засіб.

Рекомендації щодо споживання

може бути рекомендований як додаткове джерело L-карнітину, вітаміну Е, глутатіону, цинку, коензиму Q10, фолієвої кислоти, селену з метою створення оптимальних дієтологічних умов для загального зміцнення організму чоловіків.

Може бути рекомендований як засіб для покращення репродуктивної функції чоловіків.

Спосіб застосування

дорослим приймати по 2 капсули 2 рази на день під час прийому їжі, запиваючи склянкою води або за призначенням лікаря.

Термін вживання

30 днів. Надалі курс прийому узгоджуйте з лікарем.

Застереження щодо вживання

підвищена чутливість до компонентів продукту. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів, вагітність та період лактації.

Форма випуску

Капсули № 60 (10 х 6) у блістерах, по 6 блістерів в картонній коробці.

Маса нетто вмісту 1 капсули

500 мг.

Дата виробництва та строк придатності

2 роки від дати виготовлення

Дата виробництва або кінцевий строк придатності, номер партії приведені на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від сонячних променів, в недоступному для дітей місці, у щільно закритій упаковці при температурі не вище 25 °С.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ПП «ФАРМА ПЛЮС УКРАЇНА», Україна.

Цены на сайте интернет-аптеки lf.ua могут отличаться от цен в аптеках сети Линда-Фарм и актуальны только при условии заказе через интернет-аптеку lf.ua. Обратите внимание, что лекарственное средство может быть рецептурным и на него нужен рецепт врача.
Меню