Адверсо Масло натуральное растительное пшеничных зародышей 50мл
Олія пшеничних зародків живильна олія для сухої та старіючої шкіри. Багата на вітамін E та зародковий лецитин, мінерали, фітостероли, макроелементи та мікроелементи. Підходить для шкіри навколо очей. Запобігає розтягненню шкіри при вагітності (добавляти в рідкі креми для тіла). Укріплює кінчики волосся.
Отримують з пшеничних зародків методом пресування. Олія багата вітаміном Е, який є природним антиоксидантом, що уповільнює старіння кліток і знімає запальні процеси на шкірі. Екологічно чистий, ефективний і натуральний засіб для догляду за шкірою. Володіє прекрасними очищаючими, оновлюючими, зволожуючими і розгладжуючими властивостями, особливо рекомендується для сухої, зрілої і в’янучої шкіри, добре підходить для живлення шкіри навколо очей.
Олія зародків пшениці має велику проникаючу здатність, покращує кровообіг і сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Усуває нерівності шкіри, ефективна проти целюліту. Застосовують для щоденного догляду за шкірою обличчя, шиї, грудей, покращує стан як сухої, так і жирної шкіри. Підвищує загальну опірність організму, нормалізує обмін речовин, має захисну дію на нервову систему.
Дія
- стимулює обмінні процеси;
- покращує стан як сухої, так і жирної шкіри;
- сприяє поліпшенню кольору обличчя;
- омолоджує шкіру;
- зберігає шкіру еластичною і свіжою навіть в літньому віці;
- протизапальна, ранозагоювальна, очищаюча;
- антицелюлітна.
Показання до застосування
- при геморої, тріщинах прямої кишки;
- в ендокринології: при цукровому діабеті, при порушенні обміну речовин;
- у геронтології: завдяки наявності антиоксидантного комплексу - уповільнює процеси старіння;
- у дерматології: при шкірних висипах, екземі, алергічних проявах, псоріазі;
- у косметології: для збереження гладкої, еластичної шкіри.
Способи застосування і дози
Як загальнозміцнюючий засіб, нормалізуючий обмін речовин: по 1 чайній ложці 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
При патології серцево-судинної системи, варикозному розширенні вен: по 1-2 чайній ложці 2-3 рази на день, аплікації з теплою олією при флебітах нижніх кінцівок.
У дерматології: аплікації з олією на уражену ділянку шкіри.
У косметології: 2-3 краплі додати в крем, маску.
У гінекології: мікроклізми, інтравагінальні тампони поєднувати з пероральним застосуванням олії по 1-2 чайній ложці 3 рази на день.
Масаж: оскільки олія має густу консистенцію, то зазвичай, як основу її змішують в рівних кількостях або в співвідношенні 1:2 з мигдалевою, персиковою або абрикосовою оліями.
При целюліті: до 1 столової ложки олії пшеничних зародків, краще в суміші з однією з вищезгаданих рослинних олій, додати 3-5 крапель суміші ефірних олій апельсина, мандарина або грейпфрута, узятих в рівних пропорціях, або по 1 краплі геранієвої, ялівцевої, лимонної і фенхелевої ефірних олій. Проводити жорсткий масаж проблемних ділянок шкіри.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість олії пшеничних зародків. Не рекомендується приймати при гострому холециститі, гострому панкреатиті, жовчнокам’яній хворобі у стадії загострення.
Умови зберігання
Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.